Pomôcka pre vyhľadávanie

Do vyhľadávania môžeš zadať napríklad názov klubu, značku ktorú hľadáš, kategóriu, krajinu a iné. Ak je klub určený pre všetky značky odporúčame vyhľadať "všetky značky".

Názov klubuID:TypUrčené pre:Založené:Krajina:Webstránka:Facebook:Instagram:Popis klubu:
Hyundai klub Slovensko7KlubHyundai22.9.2014SlovenskoZobraziťZobraziťZobraziťHYUNDAI KLUB SLOVENSKO
Sme skupina majiteľov a fanúšikov vozidiel značky Hyundai. Radi medzi nami privítame Teba, a aj Tvoj Hyundai - čím viac hláv, tým viac rozumu.
UKAZOCTAVKU.EU6KlubŠkoda2016ČeskoZobraziťZobraziťZobraziťJsme banda nadšenců do octavií. Spojujeme lidi, nalézáme nové přátelé, nová místa.
Citroën club Slovakia, o. z.5KlubCitroen2011Slovensko, ČeskoZobraziťZobraziťNáš club združuje priaznivcov všetkých typov automobilov značky Citroën. Mnohí z nás zbierajú a renovujú historické vozidlá, iní sa zaoberajú novodobými modelmi značky Citroën. Všetci máme spoločnú vášeň, automobily.
FORDCLUB.SK4KlubFord20.12.2004SlovenskoZobraziťZobraziťNajväčšia komunita Ford fanúšikov na Slovensku.
ŠkodaCars Club3KlubŠkoda29.6.2018Slovensko, ČeskoZobraziťZobraziťZobraziťKlub je určený pre majiteľov automobilov značky Škoda. S klubovou nálepkou ponúka veľa výhod u partnerov klubu a s členstvom a klubovou kartou ešte vyššie. Organizujeme rôzne zrazy a akcie. Výnimkou niesú ani súťaže. Neváhaj a pridaj sa k nám.
Mercedes-Benz Klub ČR, z.s.2KlubMercedes-Benz, Daimler1.5.1963ČeskoZobraziťZobraziťZobraziťMercedes-Benz Klub Česká republika je třetí nejstarší MB klub na světě. Byl založen již v roce 1963. Jedná se o prestižní sdružení majitelů a příznivců vozidel koncernu Daimler, především vozů s třícípou hvězdou na kapotě jakéhokoliv stáří a provedení. Jde o oficiální značkový klub, plně podporovaný automobilkou a členství v klubu přináší kromě pocitu sounáležitosti i nepřeberné množství benefitů.
Klub historických vozidel Praha1KlubVeterány (všetky značky)1.6.1976ČeskoZobraziťZobraziťPražský klub s dlouholetou praxí a činností, pořadatel významné akce Česká historická rallye